قالب زیپرشن برای پایان‌نامه‌های دانشگاه یزد

تبادل نظر پیرامون قالب پایان نامه دانشگاه یزد

قالب زیپرشن برای پایان‌نامه‌های دانشگاه یزد

تبادل نظر پیرامون قالب پایان نامه دانشگاه یزد

این وبلاگ برای بحث و تبادل نظر پیرامون قالب پایان نامه دانشگاه یزد یا yazd-thesis.cls ایجاد شده است. امیدوارم مورد استفاده دانشجویان محترم دانشگاه یزد قرار گیرد.

۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۸ ثبت شده است

بروز رسانی قالب پایان نامه+ اضافه شدن آن به CTAN

بدین وسیله به اطلاع میرسد، با توجه به تغییراتی که در دانشگاه در فرمت پایان نامه ها اعنال شده است، مخصوصا در صفحات اولیه پایان نامه، قالب پایان نامه دانشگاه یزد بروز رسانی شده است و از طریق لینک زیر در دسترس می‌باشد:

http://mirrors.ctan.org/macros/xetex/latex/yazd-thesis.zip

یا http://ctan.yazd.ac.ir/macros/xetex/latex/yazd-thesis.zip

همچنین این قالب به CTAN اضافه شده است که به این معنی است که این بسته جزء بسته هایی است که به همراه توزیع‌های مختلف TeX در اختیار کاربران قرار میگیرد و افرادی که در نصب TeXLive  از این به بعد، فایلهای نصب را از وبسایت http://ctan.yazd.ac.ir

دریافت و نصب نمایند، به طور اتوماتیک این بسته نیز برایشان نصب خواهد شد و نیاز به قرار دادن فایلهای yazd-thesis.cls در مسیر جاری فایل خود ندارند. البته برای افرادی که قبلا TeXLive را نصب کرده اند، یا باید این بسته را نیز روی تک لایو نصب نماید و یا مشابه قبل، فایل قالب را دریافت و در مسیر جاری فایل پایان نامه خود قرار دهند.

لازم میدانم از زحمات خانم مهرپویا که قالب را چند بار جهت تطابق با فرمت دانشگاه بررسی و ایرادات را متذکر شدند تشکر نمایم.